..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 14.2.2021 14:26:36

Saltukova köprüsü köstebek yuvasına döndü - 0

Saltukova köprüsü köstebek yuvasına döndü


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


Saltukova köprüsü köstebek yuvasına döndü

Filyos İstikametine giden Saltukova köprüsü köstebek yuvasına döndü.

Emekli Bürokrat ve yerel siyasetçi Turgut Tığlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda köprüdeki tehlikeli durama dikkat çekerek yetkililere uyarıda bulundu. Tığlı köprü konusunda, " Bir süre önce köprü üzerindeki boşluklar kapatılmıştı. Her yağmurlu havalarda aşırı su birikmesi mağduriyetlere neden oluyor" diyerek tehlikeye dikkati çekti.

KÖPRÜNÜN ÖNEMİ
Köprü Filyos istikameti Saltukova arasında kalan önemli bir ulaşıma sahip konumda. Aynı zamanda Filyos Çaycuma arasında bağlantı oluşturan tek köprü olduğu gibi Uluslararası Zonguldak Havalimanı açısından da önemli olduğu kadar, karşı köylerin yol bağlantısı.
Köprünün Filyol Beldesine yakın olması, Filyos projesi açısından daha da önem kazanıyor. Geçtiğimiz günlerde Filyos Projesi Çalıştayında konuşan Zonguldak valisi Mustafa Tutulmaz yollar ile ilgili önemli bir açıklamada bulunmuştu.

VALİ YOLLAR KONUSUNA DİKKATİ ÇEKMİŞTİ
Vali Tutulmaz ulaşım konusunda önemli bir noktaya dikkat çektiği Kara yolları konusu ulusal medyada yer almıştı. Zonguldak Valisi, ulaşımın önemi konusunda şunları söylemişti;
"Bölgenin cazip duruma gelebilmesi için ulaşım çok önemlidir.Yolların mutlaka onarılma çalışması gerekmekte"Haber: CUMA
Hit: 1436 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı