..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 8.1.2021 01:14:40

GÖKÇEBEY GENÇLİK MERKEZİ TEMELi ATILDI - 0

Temeli atıldı


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


GÖKÇEBEY GENÇLİK MERKEZİ TEMELi ATILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 yatırım programları arasına alınan Gökçebey Gençlik Merkezi’ne ihaleyi alan firma tarafından ilk kazma vuruldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 Yılı Yatırım Programı arasında yer alan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 16.12 2020 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen Gökçebey Gençlik Merkezi Yapılması için 05.01.2021 tarihinde yer teslimi yapılmasının ardından işe başlanıldı.

Kaymakam KOŞANSU tören de yaptığı açıklama da; "Gökçebey ilçemizde tam teşekküllü Gençlik Merkezinin ilk adımını atmanın gururunu yaşıyoruz. Projenin tamamlanmasıyla gençlerimize bundan sonra kendi evlerinde hizmet edeceğiz. Merkezimizde gençlerin sportif, sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarını ilgileri ve istekleri doğrultusunda geçirebilmelerini sağlayacağız." dedi.

Ayrıca kapalı spor salonu, 500 seyirci kapasiteli portatif tribün, 2’li soyunma odaları ve sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile ilçemize yatırımlara devam edileceğinin bilgisi verildi.Haber: CUMA
Hit: 430 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı