..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 13.1.2020 15:48:53

FİLYOS'UN GELECEĞİNİ ESNAFLARA AKTARILDI - 0

Filyosun geleceği konuşuldu


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


FİLYOS'UN GELECEĞİNİ ESNAFLARA AKTARILDI

Filyos Belediyesi ile Filyos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığınca Filyos'un geleceği ve esnafın sorunları ile ilgili toplantı düzenlendi.

Toplantıya Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Filyos Belediye Meclis Üyeleri, Filyos Esnaf Odası Başkanı Alpay Özkan ve Filyosta İşyeri bulunan esnaflar katıldı. Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Ömer Ünal Liman Projesinden, Futbol Sahasına kadar gündem de olan konular hakkında esnaflara bilgi verdi.

Esnaf Odası Başkanı Alpay Özkan ise Filyos ve Filyos esnafını ilgilendiren konular hakkında sözlü sunumda bulundu. Daha sonra soru - cevap şeklinde geçen toplantı tamamlanarak sona erdi.

Toplantı sonunda açıklama yapan Belediye Başkanı Ömer Ünal, toplantının belde için çok yararlı olduğunu ve bundan sonra da bu tip toplantıların sık sık tekrarlanacağını, esnaf odasından ve esnaflardan uygulanabilecek somut projeler üretip belediyeden destek istemeleri halinde belediyenin gerekli desteği vereceğini belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti.Haber: CUMA
Hit: 1397 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı