..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 11.7.2019 14:51:30

Fuarların geliştirilmesi  toplantı yapıldı - 0

Toplantı yapıldı


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


Fuarların geliştirilmesi toplantı yapıldı

Bölgemizin Fuarcılık Sektörü Bakımından Geliştirilmesi Ve Stratejik Ticari Arz Ve Talep Buluşma Noktası Haline Getirilmesinin İstişaresi Çaycuma Ticaret Odası Ev Sahipliğinde Çaycuma’da Yapıldı.

Toplantıya Zonguldak Valimiz Sayın Erdoğan Bektaş’ın ve Ticaret Bakanı Başdanışmanı/ TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı Sayın Cihat Alagöz’ün katılımları ile Çaycuma Belediyesi SEKA Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen, bölgemizin fuarcılık sektörü bakımından geliştirilmesi ve stratejik ticari arz ve talep buluşma noktası haline getirilmesinin istişaresi amaçlı toplantıya katılım sağladım.
Zonguldak, Bartın ve Karabük illerinin Belediye Başkanları ile Ticaret ve Sanayi Odaları başta olmak üzere Siyasi Parti il ve ilçe başkanları ile STK ların katıldığı toplantıda Bölgemizde Fuarcılık Sektöründeki gelişmeler ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.

Bu nedenle fuarcılık konusunda bilgisi ve tecrübesi olan TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclis Başkanı ve Ticaret Bakanımızın Başdanışmanı Sayın Cihat Alagöz bilgi ve tecrübeleri ile toplantıya büyük katkı vermiştir. Kendisine bölgemiz adına teşekkür ederim.

CTSO Başkanı Sayın Zekai Kamitoğlu konuşmasında "Bölgemizde planlanan yatırımların çevreye duyarlı, teknolojik ve ekonomik alt yapısını dört dörtlük hayata geçirecek şekilde gerçekleşmesi için en doğru karar mekanizmalarını oluşturabilmemiz gerekiyor. Var olduğunu bildiğimiz, muhtelif çevrelerde konuşulan bu yatırımların doğru hayata geçmesi kapalı kapılar ardında alınan kararlarla değil, ortak akılla birlikte hareket edebilen, buradaki katılımcılarla alınacak kararlara bağlıdır. Bölgenin sahipleri olarak bu kararlara katılmak en doğal hakkımızdır diye düşünüyorum". Şeklinde konuşması katılımcılar tarafından takdirle karşılandı.
Bu toplantının bölgemize hayırlı olmasını diliyor bu toplantıyı düzenleyen CTSO Başkanı Sayın Zekai Kamitoğlu ve yönetimini kutluyorum.Haber: CUMA
Hit: 488 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı