..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 16.5.2018 11:22:01

İSRAİL'İN FİLİSTİN'DE YAPTIĞI KATLİAMI ŞİDDETLE KINIYOR VE LANETLİYORUZ - 0

Kudüs'e taşıma kararının ardından İsralli katilleri


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


İSRAİL'İN FİLİSTİN'DE YAPTIĞI KATLİAMI ŞİDDETLE KINIYOR VE LANETLİYORUZ

Eğitim-Bir-Sen Çaycuma İlçe Temsilcisi Ersoy Salman yaptığı basın açıklamasında şöyle dedi;
ABD'nin büyükelçiliğini Tel Aviv'den Kudüs'e taşıma kararının ardından İsralli katillerin Filistinlilere yönelik katliamında 62 Filistinli şehit oldu, 3 binden fazla Filistinli yaralandı.

14 Mayıs'tan beri devam eden katliamda şehit ve yaralı sayısı maalesef artmaya devam ediyor. Ve bütün bunlar dünyanın gözü önünde oluyor. Filistinliler ölüyor, müslümanlar ölüyor, insanlık ölüyor. Medeni (!) dünya ölümleri seyrediyor. 14 Mayıs'ta elçilik açılışında katiller ve işbirlikçileri kadeh tokuştururken, birkaç kilometre ötelerinde 8 aylık bebekler, çocuklar, gençler, kadınlar, erkekler, yaşlılar ayırım yapılmadan şehit ediliyor.

8 aylık bebek birkaç kilometre uzağında şehit edilirken, çocuklar ve kadınlar şehit edilirken bir kadın (İvanka Tramp) elçilik açılışında gülücükler saçarak kadeh tokuşturabiliyorsa bu zalimlerin nekadar acımasız, ne kadar merhametsiz, ne kadar insanlıktan yoksun olduklarını daha iyi görebiliyoruz. Evet Filistinde insanlık öldürülüyor. Sözde medeni (!) dünya bu zulme sessiz kalmaya devam ediyor.

Terörist Devlet İsrail'in Katliamlarını Şiddetle ve Nefretle Lanetliyoruz

İnsanlıktan, merhametten yoksun ABD ve İsrail yöneticilerini şiddetle kınıyor, kanlarında boğulmalarını temenni ediyoruz. Zalimleri Rabbimize, Yüce Yaradana, Allah'a havale ediyoruz.

YIKILASIN İSRAİL,
ENKAZINI GÖREYİM.
SANA ÜLKE DİYENİN,
YÜZÜNE TÜKÜREYİM.

Ersoy SALMAN
Eğitim-Bir-Sen Çaycuma İlçe TemsilcisiHaber: CUMA
Hit: 559 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı