..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 12.3.2018 19:14:21

İSMAİL HAKKI DURDU - 0

Toplum her zaman kendine liderlik yapabilecek...


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


İSMAİL HAKKI DURDU

Toplum her zaman kendine liderlik yapabilecek,yükü taşıya bilecek adamlar arar.Bunu yaparken insan ayırt eder.Özellik arar,kalite arar,dürüstlük arar özveri arar.

İsmail Hakkı Durdu,topluma faydalı olabilmeyi,insanlığa hizmet etmeyi kendine görev bilmiş bir insandı.Babadan gelen bir aile ve yöneticilik terbiyesi ve bunun yanında yapmış olduğu ticaret,O’na hizmet etme yollarını açtı.

Kişilik çok önemlidir. İsmail Hakkı Durdu kunduracılık yapıyor. Ticaretine,işine,aşına sahip çıkarken,Merhameti nede sahip çıkıyor.İhtiyaç sahibi çocuklara ücretsiz ayakkabı verdiğini duyduk.

Perşembe’nin kabul ettiği, bağrına bastığı bir insan. Sadece Perşembe ile sınırlandırmak doğru değil.

İsmail Hakkı Durdu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çeşitli kollarında görev yapmaktan ziyade Perşembe Belde Başkanlığı görevini sürdürüyordu.

Bir şanstır ki,Babası gibi sevdiği kayınpederi Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ı Perşembe’ye başkan yapmanın gurunu yaşadı.Belde başkanlığı döneminde.

İnsanlığa hizmet için kendinizi adadıysanız eğer,Size yüklenecek yükler artar.
İsmail Hakkı Durdu Uzun yıllardır Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası asil yönetim kurulu üyeliğine de devam ediyordu.

Bir görev daha Perşembe Belediye spor başkanlığı,Şayet amatör kulüplerde görev yapıyorsanız yükünüz kat ve kat fazladır.Türkiye amatör kulüpler zor şartlarda ayakta durmaya çalışıyor.Bu demek oluyor ki hayatınızdan daha fazla ödün vermeniz gerekiyor.İsmail Hakkı başkanlığını sürdürdüğü spor kulübünde şampiyonluğa doğru adım adım ilerliyordu.Tabiri caize artık son maça günler kaldı.Telaş heyecan,koşturmaca son sürat devam.

Yükler ağır ve meşakkatli idi.Severek özverili bir şekilde hepsine yetişiyordu.Mevla taktiri onu yanına erken aldı.

Perşembe Belediye Spor sözünü tuttu. Şampiyon oldu İsmail Hakkı rahat uyu.Seni seven herkes sana son görevini yerine getirmeye çalıştı.

Ogün yağmur yağıp yağmamakla arada kalsa da göz yaşları senin için aktı.Mekanın Cennet Olsun….Haber: CUMA
Hit: 3746 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı