..::
HABERLER::..


 

 

 

 


Çaycuma.org Haber Tarihi-Saat: 12.3.2018 12:46:17

AHMET KÖKTÜRK DELEGELERE TEŞEKKÜR ETTİ - 0

İyi Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Köktürk


Bu Haberi Facebook'ta Paylaş


AHMET KÖKTÜRK DELEGELERE TEŞEKKÜR ETTİ

İyi Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Köktürk 11.03.2018 günü Zonguldak Alaborina Restaurantta yapılan İyi Parti Zonguldak İl Kongresinde tam bir birlik ve beraberlik içinde hareket ederek ve dik duruş sergileyerek Kurucu İl Başkanı Ragıp Bayraktar’ın yeniden İl Başkanı seçilmesinde önemli rol oynayan İyi Partinin Çaycuma delegelerine teşekkür etti.

İl Başkanlığına seçilen Ragıp Bayraktar’ın kısa sürede teşkilatları kurduğunu ve il binasını da faaliyete geçirdiğini ifade eden Ahmet Köktürk etik olarak sayın il başkanımız Ragıp Bayraktar’ın arkasında durmamız gerekiyordu onu yaptık.

Bu süreçte de teşkilatımızın, delegelerimizin birlik ve bütünlük içinde hareket etmesi de gurur vericidir dedi. İl Kongresinde diğer aday Ahmet Emre Bayramoğlu’nun da teşkilatlarında sevilen bir isim olduğunu belirten Köktürk, ancak teşkilatları kuran, il binasını kısa sürede hizmete sokan Ragıp Bayraktar’ın karşısına bu kadar kısa sürede aday olarak çıkmasının yanlış olduğunu ifade etti.

Ayrıca Ahmet Emre Bayramoğlu’nun Çaycuma İlçe ziyaretinde İyi Parti İlçe Teşkilatına uğramadan seçim çalışması yürütmesinin de etik olmadığını belirtti. Köktürk artık kongre sürecinin geride kaldığını belirterek bundan sonra önümüze bakacağız herkesi kucaklayarak bölgemize ve ülkemize yararlı olacak siyaset üretmek için var gücümüzle çalışacağız dedi.Haber: CUMA
Hit: 1243 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş

 

 

 

 

www.caycuma.org

  

© Yasal Uyarı